تبلیغات
قو آنلاین - جزئیات جدید از فعالیت سفارت امریكا در مالزی برای حمایت از فتنه‌گران

ارتباط با عناصر درجه چندم فتنه و استفاده از آن‌ها به‌عنوان طعمه

سفیر امریكا در مالزیبه‌منظور نمایش توانمندی‌های خود در زمینه فعالیت‌های غیرسازنده سیاست خارجی، فعالیت‌هایی در زمینه تحت پوشش قرار دادن عناصر درجه دو و سه جریان فتنه را به‌طور جدی دنبال می‌كند تا بتواند با طعمه كردن این افراد و تبدیل كردن كوالالامپور به پایگاه آن‌ها، ارتقای دیپلماتیك خود را رقم بزند.

به گزارش رجانیوز، وعده كمك‌های مالی به برخی از افراد با شرط انتقال چهره‌های سرشناس به مالزی یكی از ترفندهای سفیر امریكا است، به‌طوری كه پس از سفر فرزندان یكی از روحانیون به مالزی كه دارای مشكلات مالی بود، به او وعده داده شد كه در صورت انتقال پدرش به این كشور، مشكلات مالی او را برطرف خواهند كرد كه در نهایت نیز این روحانی پیش از ماه مبارك رمضان به مالزی سفر كرد.

تأسیس تلویزیون "رسام"، سایت "تحول سبز" و سازماندهی تجمع‌هایی تحت عنوان "سبزهای مالزی" از جمله فعالیت‌های دیگر سفیر ماجراجو بوده است.

"ع. جمشیدی" مجری تلویزیون رسام نیز از مهره‌های سفیر امریكا است كه مدعی است ارتباط‌هایی با جریان فتنه در داخل ایران دارد. در طول دوره فتنه نیز شب‌نامه‌هایی به اسم گروه "تحلیل‌گران انقلاب سبز" در برخی از دانشگاه‌ها پخش شد كه ظاهراً منشأ آن‌ها همین طیف بودند. جمشیدی كه سایت تحول سبز را اداره می‌كند، در مراسم های فتنه در مالزی به‌خصوص مراسم‎های با پوشش مذهبی هم حضور ثابتی دارد و تلاش می‌كند برای ایرانی‌های مقیم مالزی طعمه بگذارد.

جالب اینجاست در حالی كه مهلت قانونی ویزای این فرد در مالزی پایان یافته اما كماكان بدون هیچ‌گونه محدودیت در این كشور اقامه دارد.

سفارت امریكا برای فتنه‌گران مقیم مالزی كلاس‌های توجیهی و حتی امنیتی نیز برگزار می‌كند، به‌عنوان نمونه چندی پیش زن امریکایی كه از امریکا به مالزی آمدند، از طرف شرکت (تور https://www.torproject.org) که ظاهرا کاملاً زیرنظر وزارت امور خارجه امریکا است، کلاس های کاملاً امنیتی را فقط برای تعداد محدودی از عناصر فتنه مقیم مالزی برگزار کردند.

به‌تازگی برخی رسانه‌ها نیز گزارش‌هایی در مورد شرایط مالزی منتشر كرده و خبر داده‌اند برخلاف تصور رایج از این كشور به‌عنوان یك كشور اسلامی، مراكز فساد اخلاقی زیادی در شهرهای این كشور به‌طور رسمی فعال هستند.
طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: باراک اوباما، دخالت آمریکا و انگلیس در امور داخلی ایران، فتنه گران، سایت آموزش فتنه گران توسط وزارت خارجه ی آمریکا،
ارسال توسط محمدرضا م.
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ